مدرسه فروش اسپانه

حرفــه­ ای شو

هنر فروش چیزی جز متخصص شدن در فرایند فروش نیست.

موضوع و مفهوم فروش به صورت امروزی در دهه 40 با تشکیل شرکت های توزیع و پخش و با ایجاد نمونه های غربی در ایران شکل گرفت. عمده فعالیت ایشان در زمینه های غذایی و دارویی بود. با شکل گرفتن انقلاب اسلامی و خروج خارجیانی که در این عرصه فعالیت داشتند با یک وقفه عملیاتی مواجه شدیم که به مرور عنان کار بر عهده متخصصین داخلی قرار گرفت. اما با ظهور جنگ علاوه بر تحریم ها و التزام شرکت های توزیع و پخش به رسانیدن ارزاق عمومی به مردم در انسجام این شرکت ها نقش عمده ای ایفا نمود. با اینکه تعداد شرکت های فروش به مرور گسترش یافت اما از آخرین تغییرات تکنولوژیکی و مدیریتی جهان عقب ماندیم. با این وضعیت بهترین حالت، انتقال تجارب به صورت سینه به سینه و نقل قول صورت پذیرفت و که در انتقال تجارب نتوانستیم اصل مطالب انتقال داده شود.. به مرور زمان جایگاه آموزش و تربیت نیروهای فروش نقش پر رنگ تری به خود گرفت تا اینکه آموزشگاه هایی این وظیفه را به عهده گرفتند. اما، با گسترش آموزشگاه ها متاسفانه از رسالت اصلی که آموزش در جهت پیشرفت افراد بود خارج گردید و نقش کاسبی به خود گرفت.

اعتبارات ما

ماموریت ما هدایت و حمایت از جامعه ای یادگیرنده است که در آن اعتماد به نفس، استقلال و انعطاف پذیری به عنوان ارکان اصلی دستیابی به توانایی های بالقوه افراد در جهت رشد و توسعه­ ی روزافزون و در راستای پیشبرد اهداف سازمانی ایشان در جامعه مد نظر قرار می گیرد.

در نظر داریم به عنوان معتبرترین مرکز آموزشی فروش همگام با ارتقاء سطح یادگیری افراد، در راستای ایجاد فضایی همگن با جامعه ­ی یادگیرنده در پرورش اندیشه های انتقادی و خلاق درآنان و تولید دانش برای آنان سهیم باشیم و با جوامع داخلی و جهانی مشارکتی همه جانبه ایجاد نماییم.

آموزش در مدرسه فروش اسپانه در محیطی خلاقانه و چالش برانگیز صورت می ­گیرد که در دل آن فرصت­ های بیشمار درسی و فوق برنامه نهفته است.

ما دانش آموختگان را به یادگیرندگانی مادام العمر تبدیل خواهیم کرد که بتوانند به عنوان افرادی مستقل در یک محیط مشترک رشد کنند و در عین حال به افرادی سازنده، پاسخگو و مسئول تبدیل شوند.

در مدرسه فروش، با تکیه بر توسعه­ ی حرفه­ ای و تشریک مساعی اساتید و دانش ­­آموختگان تلاش خواهیم کرد که دانش ­آموختگان را به حداکثر موفقیت در پیشبرد اهدافشان برسانیم.

ما فرهنگی را ترویج خواهیم کرد که به دنبال آن فرصت­ های مختلف حرفه ­ای را ارائه دهد و پس از گذراندن دوره ها، دانش آموخت­گان  را به سوی دستیابی به اهداف شغلی بی ­نظیر سوق دهد.

مدرسه فروش اسپانه با در نظر داشتن موارد فوق در اندیشه ایجاد یک آکادمی مهارت اقدام به رونمایی از مجموعه خود نمود. رسالت مدرسه فروش آموزش افراد با مولفه های عملی بودن، بروز بودن، به هم آموزی و نگاه توسعه محور می باشد.

افراد در طی دوره علاوه بر تبیین مفاهیم دروس، به صورت عملی آموزش را در قالب case study, workshop, role play و همچنین پرسش و پاسخ پی خواهند گرفت.

لازم به توضیح می باشد که مدرک مدرسه فروش ممهور به سازمان مدیریت صنعتی و مدرسه فروش اسپانه می باشد و مدارک دارای رتبه بندی(A+,A,B) می باشد.

در نهایت هر کدام از فارغ التحصیلان دوره که تمایل داشته باشند به مشاغلی دست یابند مدرسه فروش به آنها در معرفی به سازمان های فروش و متقاضی معرفی نامه اعطاء می نماید.

آموزش های مدرسه فروش در قالب دوره های فروش در سطح کارشناسی فروش، سرپرستی فروش و مدیریت فروش می باشد. علاوه بر این کارگاه های آموزشی متنوعی نیز در حوزه های متنوع و کاربردی فروش درکمک به آموزش متقاضیان ایفای نقش می نمایند.

کلیه اساتید دوره دارای سوابق ارزنده در آموزش و مدیریت اجرایی فروش در سازمان ها می باشند.

مدرسه فروش اسپانه
0
دانش‌ آموختگان
0
دوره‌ ها
0
مدرسان
0
مناطق
مدرسه فروش اسپانه

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام و مشاوره اطلاعات خود را برای ما بگذارید.

با آموزشهای کاربردی، به فکر توسعه فردی خود باشید.