مدرسان دوره های مدرسه فروش

مدرسان و متخصصان این مدرسه همگی دارای سمت­های اجرایی در شرکتها و سازمان های معتبر می باشند، در تجارت موفق بوده اند و دارای سابقه­ ی برتری در آموزش هستند. شما به عنوان مشتری ما، می­توانید از طریق مشارکت مداوم حاصل از تنوع پایگاه مشتری، از تجربیات فراوان و همچنین راه­ حل ­های به روز در زمینه­ ی پیشبرد اهداف فروش شرکت و سازمان خود استفاده کنید.

سعی ما بر این است تا با بهره مندی از اساتید با تجربه آموزش هایی کاملاً کاربردی ارائه دهیم و از این طریق به رسالت خود که کمک به رونق بهتر کسب و کارها می باشد، عمل کنیم.

آقای مهدی ابطحی
آقای مهدی ابطحیمدرس دوره
دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA گرایش مدبریت مالی از سازمان مدیریت صنعتی اصفهان می باشد. و بالغ بر 20 سال سابقه کار اجرایی در حوزه مشاوره و مدیریت مالی در شرکتها و سازمانها را برعهده دارد . در سمت مدرس دوره های حسابداری فروش ویژه شرکتهای صنعت پخش و حسابداری ویژه کارشناسان فروش را برگزار کرده است. در جایگاه مشاور و مدیر مالی، راه اندازی و پیاده سازی انبار، لجستیک، اتوماسیون داخلی و … می توان به شرکت های پراور پخش سپاهان، خودکفا ابزار، شرکت شیمی سنتز، آروین لوله، شرکت پخشا و شرکت نیک افروز مانا اشاره نمود.
آقای محمد مارانی
آقای محمد مارانیمدرس دوره
آقای محمد مارانی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک است. به عنوان مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند. از سوابق تدریس ایشان می توان به تدریس در دانشگاه اشرفی اصفهانی و به عنوان مدرس و مشاور فروش، بازاریابی، بازاریابی و تبلیغات در شبکه پژوهش شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان اشاره کرد. ایشان مشاوره و تدریس دوره مذاکره و فروش در شرکت گنبد سپید، شرکت حنانه را در کارنامه ی خود دارند. در زمینه ی مشاور تبلیغات و فروش شرکتهای سریتا، سینره، سی گل، سیلانه، گل دارو، پارس حیان در اصفهان فعالیت دارند. انتشار کتاب “نکات طلایی فروش”برای بازاریابها و نویسنده کتاب” تبلیغات در داروخانه” و تالیف کتاب رفتار مصرف کننده در کارنامه ی کاری ایشان است.
آقای علیرضا عندلیب
آقای علیرضا عندلیبمدرس دوره
آقای علیرضا عندلیب دارای مدرک دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی می باشد. ایشان مدرس و مشاور بازاریابی، برندینگ، مذاکره تجاری و فروش و می باشند. آقای علیرضا عندلیب از اساتید سرشناس حوزه بازاریابی و برندینگ هستند که به واسطه سوابق اجرایی در زمینه فروش خدمات و توسعه بازار شرکت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن افراد فعال در حوزه فروش و بازاریابی را به خوبی از نزدیک درک‌ کرده‌اند و پس از آن وارد حوزه آموزش شده‌اند تا با آموزش سرمایه‌های انسانی، بر توانمند شدن افراد تاکید کنند.
آقای مهرداد متین فر
آقای مهرداد متین فرمدرس دوره
آقای مهرداد متین فر دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA می باشد. و بالغ بر 25 سال سابقه کار اجرایی در حوزه بازاریابی و فروش دارد . در سمت مدرس دوره های اصول و مبانی بازاریابی، برنامه ریزی بازاریابی، تبلیغات تجاری، مدیریت فروش، اصول و فنون مذاکره، مدیریت ارتباط با مشتریان CRM، تیپ شناسی شخصیت مدل اناگرام و دیسک، اصول و شیوه های قیمت گذاری، مدیریت وصول مطالبات، تکنیک های برقراری ارتباط موثر، فروش تلفنی و … را برگزار کرده است. در جایگاه مشاور و مدیر فروش و بازاریابی با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت صفانیکو، ظریف مصور، مرکز توسعه تجارت ایران، شرکت پارس کاربران، شرکت رایانه ای ترادیس و پارس پنگان و … اشاره نمود.
آقای داود موذن
آقای داود موذنمدرس دوره
دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران
عضو هیات علمی و معاون آموزشی دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی
مدیر بازاریابی بانک مهر اقتصاد(سابق)
مدیر ارشد فروش بیمه سامان در قزوین
مدرس و کوچ فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در استان قزوین
مشاور بازاریابی صنایع و کسب و کارها
آقای احسان پیروز
آقای احسان پیروزمدرس دوره
آقای احسان پیروز دارای مدرک کارشناسی‌ارشد صنایع و دانشجوی دکترای بازاریابی راهبردی هستند. سال‌هاست به عنوان مشاوره فروش و منطبق‌سازی CRM فعالیت دارند و مشاور توسعه بازار هستند. ایشان به عنوان کارشناس تضمین کیفیت مجموعه‌ شرکت‌های ظریف مصور مشغول به فعالیت هستند و از سوابق شغلی‌شان می‌توان به مدیریت فروش، CRM و توسعه بازار در شرکت لومونا، داتن، کیمیا سنگ آذین، نیتاکو، مدیر توسعه بازار هولدینگ گلخندان تجارت و مدیر آکادمی آموزش بیسکوییت فرخنده اشاره کرد. تدریس در حوزه توسعه بازار، فروش و CRM از فعالیت‌هایی است که به صورت تخصصی در سوابق خود دارند.
آقای محسن رحیمی
آقای محسن رحیمیمدرس دوره
آقای محسن رحیمی
کارشناس مدیریت و دانش آموخته MBA
سمت فعلی: مربی رشد و آموزش فروش اسنوا
تجربه های قبلی: رئیس اتباطات پالایشگاه نفت سپاهان (برند اسپیدی)
مدرس مهارت های کاربردی برای زندگی شغلی امروزی
آقای مجتبی خردیار
آقای مجتبی خردیارمدرس دوره

مدیر پروژه برندسازی شرکت تریتا داروی هزاره سوم (وابسته به بانک کارآفرین)

مدیر پروژه برندسازی شرکت الکتروکویر (نماینده رسمی زیمنس در ایران)
مدیر پروژه برندسازی گروه صنایع غذایی برتر
مدیر پروژه برندسازی برند مواد غذایی مکنزی
مدیر پروژه برندسازی گروه صنعتی بی نی سی
مدیر پروژه برندسازی برند لوازم خانگی بلانتون

آقای حمیدرضا بیرانوند
آقای حمیدرضا بیرانوندمدرس دوره
دکتری مدیریت مدیریت بازرگاني گرایش بازاریابي- دانشگاه تهران
فوق ليسانس، مدیریت بازرگاني گرایش بازاریابي بين المللي- دانشگاه شهيد بهشتي
ليسانس، مدیریت بازرگاني- دانشگاه تهران
پروژه مطالعه بازار و طراحي ساختار شرکت نفت بهران 1393
پروژه طراحي ساختار سازماني شرکت بدر الكتریك 1386
پروژه طراحي ساختار سازماني شرکت شایان برق 1390
پروژه مطالعه طرز استفاده ونگرشهای کاربران ماشينهای اداری – شرکت توشيبا-